
Сальник колінвалу (передній) Peugeot 3008 1.6 HDi (2009-2016) Reinz
500 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 81-35554-00
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-35554-00 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Товщина | 6.4 мм |
| Кросс-номери | 813555400; 20029116B; 026750; 107977; 012742; 012750; |
| Місце встановлення | Колінвал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 6.4 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 307, 308, 107, Jumpy, Xsara, C-Max, C2, Grand C4 Spacetourer, C3, C30, C4, C5, Partner, Transit Connect, Kuga, Transit Courier, Traveller , Expert, SX4, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Figo, Fiesta, 4008, 407, 408, Focus, Fusion, 206, 207, 208, Grandland / Grandland X, Clubman, Xsara Picasso, C-Elysee, 508, Combo, S-Max, V40, S40, S60, V70, 1007, V50, S80, Nemo, Proace, ASX, Proace City, Crossland X / Crossland, Mondeo, Scudo, Berlingo, C1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/комплект


