РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 310 мм
Ширина - 175 мм
Висота - 48 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
MAZDA 6 (GG/GY), CX-7 (ER)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Peugeot, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Peugeot 2008, 2008, CX-7, 6 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Wunder Filter |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 48 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴

