
Акумулятор Bosch 75Ah 730A (0) R+ (Start-Stop EFB)
6 900 ₴
- В наявності
- Код: 0 092 S4E 100
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність батареї: 75 Ah
Напруга: 12 в
Струм холодного пуску: 730 A
Розташування полюсних висновків: 0 R+
Розмір: 315х175х175
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 730 А |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 19.38 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092S4E100 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴