РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 286 мм
Ширина - 192 мм
Висота - 47 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Daewoo (Chevrolet) Musso
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9634 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з моделлю | Musso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Musso |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
