РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 248 мм
Ширина - 167 мм
Висота - 37 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Accent II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | wa9450 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Accent |
| Сумісність | Hyundai ACCENT II (LC) 1999-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
