РОЗМІРИ (MM):
A: 260
B: 168
C: 0
D: 0
E: 0
F: 0
G: 0
H: 53,5
ЗАСТОСУВАННЯ:
Toyota Cressida Mk II, Hilux, Liteace
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Filtron |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | AP166 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 53.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴
