РОЗМІРИ (MM):
A: 523
B: 431
C: 265
D: 357
E: 0
F: 0
G: 0
H: 50
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mercedes 280
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Filtron |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Код запчастини | AE345 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 431 мм |
| Зовнішній діаметр | 523 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 280 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴
