РОЗМІРИ (MM):
Загальна висота — H
42,1 мм
Загальна довжина (L)
205,0 мм
Загальна ширина (B)
132,0 м
ЗАСТОСУВАННЯ:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | LX 573 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 42.1 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Plymouth, Citroen, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Sundance, Voyager / Grand Voyager, Le Baron, Voyager, C35, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴
