РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 288 мм
Ширина - 143 мм
Висота - 52 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
SUZUKI VITARA 1590 07.90-03.98
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA6361 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Suzuki |
| Модель | Vitara |
| Сумісність | Suzuki VITARA (ET TA) 1988-1998 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
