РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 323 мм
Ширина - 214 мм
Висота - 42 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Honda Civic VII
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9422 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 323 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Модель | Civic |
| Сумісність | Honda CIVIC VII Hatchback (EU EP EV) 1999-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴
