РОЗМІРИ (MM):
Загальна висота — H
50,0 мм
Загальна довжина (L)
273,0 мм
Загальна ширина (B)
267,0 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | LX 736 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 267 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴


